Hakkımızda

1976 yılında Kars’ta dünyaya gelen Dr. B.Deniz Çuhalı ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Nişantaşı Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1995 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başladı. 2001 yılında fakülteden mezun olarak aynı yıl Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Kliniğinde ihtisas eğitimine başladı. 2005 yılında Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanı olarak göreve başlayan Çuhalı 2005-2007 yılları arasında Midyat Devlet Hastesinde mecburi hizmetini tamamlayarak devlet memuriyetinden ayrılmış ve çalışma arkadaşları ile Ataköy KBB dal merkezini kurmuştur. Bu süreçte çok sayıda uzmanlık sonrası yurtiçi ve yurdışı eğitim programına katılarak çeşitli dergilerde makaleleri yayınlanan Deniz Çuhalı 2008 yılından itibaren Özel Beylikdüzü Kolan Hastanesinde görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babası olan Çuhalı halen Türk Tabipler Birliği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Derneği, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, İstanbul Kulak Burun Boğaz Uzmanları Derneği,Fasiyal Plastik derneği gibi birçok meslek kuruluş ve stk’da da üye olarak görevini sürdürmektedir.

Kliniklerimizde

0

Aylık
Operasyon

0

Yıllık
Poliklinik
Hizmeti

0

Ekip
Arkadaşı

0

Memnuniyet

Bizi Farklı Yapan Nedir ?

Bütünlük

50’den fazla uzman kadromuz ile sizlere en verimli şekilde hizmet vermekteyiz.

Gizlilik

Kişisel bilgileriniz bizimle güvende.

Hasta Memnuniyeti

Kliniklerimizde ameliyat veya tedavi olan hastalarımız %95 bizden memnun, bizler sizlere en iyi kaliteyi ve hizmeti sunmak için her geçen gün ekibimizi ve teknolojimizi geliştiriyoruz.

Kaliteli Hizmet

Profesyonellerimiz başkalarının neleri yapmadığını görür, geleneksel düşünceye meydan okur ve sürekli olarak yenilikçi çözümler sunar.

Aktif Asistanlarımız

Sizlere en iyi hizmeti vermek amacıyla 50’den fazla asistanımızı sizlerin hizmetinde.

Doğru Çözümler

Sizlere en doğru tedaviyi uyguluyoruz.

Ameliyat Başarı Oranımız

Mümkün olan en iyi işi yapmaya yöneldik. Güven ve karşılıklı saygı üzerine inşa edilmiş kalıcı müşteri ilişkileri geliştirmekten gurur duyuyoruz.
Ameliyat Başarı Oranı